Konkurs „Jedz zdrowo”

Konkurs plastyczny ,,Jedz  zdrowo

Gimnazjum nr 6 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Jaworznie wzięło udział w VII edycji programu „Żyj smacznie i zdrowo”, który promuje właściwe nawyki żywieniowe oraz zdrowy styl życia. W ramach jego realizacji został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Jedz zdrowo”.

Był on przeznaczony dla uczniów klas I-III szkół podstawowych oraz wychowanków Przedszkola Miejskiego nr 6. Celem konkursu było rozpowszechnianie wśród dzieci wiedzy na temat zdrowego odżywiania, a także rozwijanie ich kreatywności i zdolności plastycznych. Spośród bardzo wielu nadesłanych prac, jury wyłoniło zwycięzców – oto oni:

Kategoria – uczniowie klas pierwszych SP:

Adrian Majda –  Szkoła Podstawowa nr 10
Mateusz Kulpa –
Szkoła Podstawowa nr 16
Mikołaj Przywała –
Szkoła Podstawowa nr 16

Kategoria – uczniowie klas drugich SP:

Natalia Putek – Szkoła Podstawowa nr 14
Maja Majnusz –
Szkoła Podstawowa nr 5
Karolina Oleksy –
Szkoła Podstawowa nr 3

Kategoria – uczniowie klas trzecich SP:

Aleksander Szpotański – Szkoła Podstawowa nr 5
Tymoteusz Kardas –
Szkoła Podstawowa nr 5
Wiktoria Komenda –
Szkoła Podstawowa nr 3

Kategoria – wychowankowie Przedszkola Miejskiego nr 6:

Michalina Szuler
Julian Szuler
Łukasz Nieużyła

Wszyscy laureaci  wraz  z rodzicami zostali 27 kwietnia zaproszeni do Galerii Handlowej „Galena” na oficjalne wręczenie nagród. Otrzymali je z rąk: p. J. Panek-Kozioł – dyrektora ZSz-P nr 2, p. H. Kaszycy – organizatora konkursu oraz p. A. Jurkiewicz – przedstawiciela Galerii Handlowej „Galena” i zarazem sponsora atrakcyjnych nagród. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Comments are closed.