2002/2003

Konkursy międzyszkolne:

•Konkursy przedmiotowe z: historii, geografii, biologii, matematyki, chemii, fizyki – zakwalifikowanie się do II etapu
•Ogólnopolski Konkurs Literacki – wyróżnienie – Małgorzata Król
•Ogólnopolski konkurs historyczny „Krąg” – wyróżnienie – Joanna Baran, Magdalena Sieroń, Łukasz Karniewski
•Wojewódzki Konkurs LOP „Mój las” – I miejsce – Jakub Kozioł, III miejsce – Magdalena Sieroń
•Międzyszkolny konkurs „Z literaturą przez wieki” – II miejsce – Małgorzata Król
•Tydzień Ziemi w Muzeum Górnictwa w Zabrzu-konkurs literacki na opowiadanie „Znaki pokoju” – wyróżnienie – Helena Kolka
•Przedmiotowy konkurs z języka polskiego – II etap 5 miejsce
•Konkurs przyrodniczy dla uczniów gimnazjów organizowany przez CEPL, LZO, SGGW
w Rogowie – III miejsce – Aneta Kuliczkowska, III – miejsce – Joanna Baran
•Konkurs matematyczno – fizyczno – informatyczny organizowany przez III LO w Jaworznie –
I miejsce w kategorii matematyka – Małgorzata Król
•Konkurs matematyczny „Matematyka z II LO” – wyróżnienie – Małgorzata Król
•Uczeń Gimnazjum Obywatelem Zjednoczonej Europy” – I miejsce
•„Prawda i pamięć”- konkurs historyczny – II miejsce Justyna Repetowska, Ewa Kilian
•Konkurs biblijny z listów św. Piotra – III miejsce Piotr Dulowski, wyróżnienie – Monika Sala
•Konkurs plastyczny na plakat sportowy – III miejsce – Sylwia Zielińska, Ewa Widlarz
•Konkurs szopek Bożonarodzeniowych – II miejsce – Oskar Trzeciak
•V Festiwal Piosenki Francuskiej – wyróżnienie – Łukasz Potasiak
•Festiwal Kultury Francuskiej w Sosnowcu – wyróżnienie
•„Rozpal niepokój o Ziemię Twoim udziałem w Zjednoczeniu Europy” – liderzy projektu „Stan środowiska w moim regionie a standardy UE” – Joanna Baran, Łukasz Muszyński, Helena Kolka; liderzy projektu „Torfowisko niskie – ścieżka edukacyjna międzyprzedmiotowa w rezerwacie przyrody Dolina Żabnika” – Agnieszka Kaszyca, Ewelina Domagała

Zawody sportowe:

•Piłka siatkowa chłopców– I miejsce w Jaworznie
III miejsce w rejonie
•Piłka siatkowa dziewcząt –II miejsce w mieście
III miejsce w rejonie
•Tenis stołowy dziewcząt – I miejsce w Jaworznie
II miejsce w rejonie
•Tenis stołowy chłopców– II miejsce w Jaworznie
III miejsce w rejonie
•Lekkoatletyka chłopców –I miejsce w Jaworznie
•Koszykówka chłopców– IV miejsce w Jaworznie

Niemiecki jest OKej

Archiwum