2004/2005

Konkursy międzyszkolne:

•Konkurs języka niemieckiego pod patronatem Konsula Generalnego Austrii – I miejsce –  M. Pelc, II miejsce – T. Guzik
•Konkurs języka niemieckiego ALBUS – wyróżnienie – M. Piętak, XII miejsce – P. Markowska
•Olimpiada języka niemieckiego OLIMPUS – III miejsce – A. Baran, XI miejsce – K. Adamczyk, M. Piętak
•Międzygimnazjalny Konkurs Ortograficzny – III miejsce – A. Skawińska
•Międzygimnazjalny Konkurs Literacko-Językowy – laureat – T. Guzik
•Ogólnopolski Konkurs Literacki – wyróżnienie – T. Guzik, 7 osób w pierwszej 20-tce (na 1341 osób)
•Wojewódzki Konkurs Literacki “Zawsze kocham Cię, Mamo” – I miejsce – T. Guzik
•Konkurs matematyczny ALBUS – wyróżnienie – D. Szpila
•IX Miejski Konkurs Matematyczny dla klas II gimnazjum – wyróżnienie – M. Pęcak
•Przedmiotowy Konkurs z Matematyki – finalistka – A. Skawińska
•Oxford-test Matematyka Plus – laureat I stopnia – A. Skawińska, laureat V stopnia – M. Feluś
•„Zapraszamy ptaki do Jaworzna” kategoria „karmniki”, kategoria „budki lęgowe” – I miejsce –
A. Popławska, I miejsce – A. Duklińska, II miejsce – J. Dziadek
•Miejski i wojewódzki konkurs „Od Jałty do Gdańska” – I miejsce – w mieście – A. Skawińska,
IImiejsce – w mieście – M. Feluś , wyróżnienie – M. Sala , VII miejsce drużynowo w województwie
•Konkurs historyczny „Postawy społeczeństwa polskiego w czasie II wojny światowej” –
II etap:T. Guzik, A. Skawińska, A. Kania, J. Kaczmarczyk
•Przedmiotowy konkurs chemiczny – II etap – A. Skawińska
•Konkurs chemiczny dla klas I „Chemiczne dygresje” – W. Jędryczka, P. Jaromin
•Konkurs ekologiczny „Zwierzęta pól i łąk a pożary traw” – wyróżnienie – M. Feluś, A. Dym, III miejsce – P. Witek
•IV Wojewódzki Konkurs Biblijny – II miejsce w dekanacie – A. Skawińska
•Przedmiotowy konkurs z geografii – II etap – U. Kozioł, T. Guzik, finał – A. Skawińska
•Konkurs na prezentację multimedialną – I miejsce – A. Skawińska, T. Guzik, II miejsce – U. Kozioł, wyróżnienie – K. Chowaniec
•Konkurs plastyczny „Najładniejsza kartka świąteczna” – U. Kozioł, J. Ząbek, A. Skawińska
•Konkurs plastyczny „Miej trzeźwy umysł” – I miejsce – M. Tomczyk, A. Szalonka
•Konkurs ekologiczny „Z ekologia na Ty” – I miejsce A. Skawińska, U. Kozioł, II miejsce T. Guzik
•Ogólnopolski konkurs geograficzno – historyczny „Test Wikinga” – IV miejsce A. Skawińska

Zawody sportowe:

•Kometka – III miejsce drużynowo – dziewczęta, IV miejsce drużynowo – chłopcy
•Siłowanie na rękę – III miejsce drużynowo
•Piłka koszykowa – IV miejsce – chłopcy
•Spartakiada – III miejsce – piłka ręczna, III miejsce – piłka nożna, II miejsce – piłka koszykowa
•Turniej badmintona – I miejsce
•Strzelectwo – III miejsce – K. Widera, D. Rakoczy

Niemiecki jest OKej

Archiwum