2010/2011

Konkursy międzyszkolne:

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z biologii – Andrzej Gołas – laureat.
Wojewódzki konkurs przedmiotowy z historii – Gabriela Jaromin – laureatka.

Miejski konkurs literacki „O Złote Pióro Prezydenta Miasta Jaworzna” – Ada i Kinga Siedlińskie (srebrne pióro).
Miejski konkurs „Dobro powraca” – I m. Kinga Siedlińska, wyróżnienie – Anna Pasikowska.
IV Międzyszkolny Przegląd Filmów „WYLĘGARNIA” – I m. Grzegorz Galas, Fabian Działowy, Andrzej Gołas.
Miejski konkurs gazetek szkolnych „Jaworzno szansą młodych” – II miejsce.
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PANDA 2011 z języka niemieckiego – I m. Gabriela Jaromin, Klaudia Sokół,
Natalia Perończyk.

Miejski konkurs wiedzy o AIDS – I m. Klaudia Sokół.
Międzyszkolny konkurs o tytuł „ARBITRA ELEGANTIARUM” – II m. drużynowo.
Ogólnopolski Konkurs Literacki „AlaMaKota” – laureatki Kinga i Ada Siedlińskie.
Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych na Zamku Królewskim w Warszawie – klasa I b – projekt
„Odnawialne źródła energii”.

Letnia Szkoła Filmowa w Czechach (4 osoby z Polski) – laureat – Andrzej Gołas.
Ogólnopolski konkurs na Ekofilm – IV miejsce w Polsce – Koło Ekoaktywni.
Miejski konkurs „Moje wakacje” – II miejsce Ada Siedlińska.
Turniej piłki nożnej o puchar PZU – I m. w Jaworznie, rejon w Czeladzi.
Turniej piłki noznej z okazji jubileuszu Solidarności – II m. w Jaworznie.
Ogólnopolski konkurs literacki „REPORTER” – wyróżnienie dla Beaty Głowackiej, Anny Pasikowskiej i Ady Siedlińskiej.
Ogólnopolski konkurs MIX z języka niemieckiego – laureatka – Daria Chmiel.

Zawody sportowe:

Mistrzostwa Jaworzna w Tenisie Stołowym – II miejsce dla reprezentacji szkoły.
Mistrzostwa Jaworzna we wspinaczce sportowej – III miejsce dla reprezentacji szkoły.
Mistrzostwa Jaworzna w siłowaniu na rękę – I m. Maciej Palian.
Zawody rejonowe w Tenisie Stołowym – III miejsce dla reprezentacji szkoły.
Turniej Coca – Cola – II miejsce dla reprezentacji szkoły.
Spartakiada na Szczakowiance – III miejsce dla szkoły.

Niemiecki jest OKej

Archiwum