2011/2012

Konkursy międzyszkolne:

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z matematyki – K. Piątek – finalistka.
VI Jaworznicki Konkurs Matematyczny dla klas III – K. Piatek – III miejsce.
Wojewódzkie konkursy przedmiotowe z j –. niemieckiego, geografii, biologii, j. polskiego – II etap.
IV Wojewódzki Konkurs „Mam pomysł na swoje życie” – Ada Siedlińska – II miejsce; Kinga Siedlińska – wyróżnienie.
Ogólnopolski Konkurs Edukacyjny „Dream Park Ochaby” – K. Siedlińska – wyróżnienie.
Miejski Konkurs Literacki „Rodzina receptą na kryzys” – Marcin Głąb – I miejsce.
V Międzyszkolny konkurs Filmów „Wylęgarnia” – N. Halota – wyróżnienie.
Ogólnopolski konkurs edukacyjny „My – Aktywni – Kreatywni” – K. Siedlińska – wyróżnienie.
Literacki Konkurs o „Złote Pióro Prezydenta Miasta Jaworzna” – K. Siedlińska – laureatka – srebrne pióro.
Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych w Warszawie – Kl. I a – laureaci OPPM.
Szkoła pod żaglami – N. Halota, K. Kałuża, J. Drapała, J. Iżewska, A. Warzecha – III miejsce.

Zawody sportowe:

Turniej Boccia – II miejsce.
Zawody miejskie w tenisie stołowym – III miejsce, awans do rejonów.